úvodní stránka úvodní stránka kdo jsme
výchova a prostředí

pedagogický přístup
provoz a ceník
vybavení dítěte
přihláška

kdo jsme

Dětský klub klíček provozuje občanské sdružení Čerstvě natřeno, jehož hlavním cílem je systematická práce s dětmi, mládeží, rodiči a pedagogy na Uherskohradišťsku. Všichni pedagogičtí pracovníci prošli kurzem Respektovat a být respektován. Jsme členem Asociace lesních MŠ.

pedagogický tým

MgA. Jitka Patakiová – hlavní pedagog
Vystudovala dramatickou výchovu, je zkušeným zážitkovým pedagogem a lektorem rozvojových kurzů. Absolvovala sebezkušenostní 4letý výcvik v psychodynamicky orientované skupinové psychoterapii SUR, kurz Efektivní výchova krok za krokem, kurz Respektovat a být respektován, a další. Nyní studuje učitelství pro MŠ na UTB ve Zlíně. Je matkou tří dětí.


Mgr. Gabriela Krůzová
– pedagog
Vystudovala religionistiku, od roku 2001 – 2008 absolvovala pod o.s. BODAJ pravidelné dobrovolnické pobyty v Dětském domově Vilšany na Zakarpatské Ukrajině (výtvarné aktivity, muzikoterapie, zážitková pedagogika). V současné době studuje tříletý Seminář waldorfské pedagogiky prvního sedmiletí, příležitostně se účastní kurzů intuitivní pedagogiky v Čechách i v zahraničí. Nyní studuje učitelství pro MŠ na UTB ve Zlíně. Je matkou dvou dětí.


Karolína Nevřivá
– pedagog
V současnosti studuje obor vychovatelství na Pedagogické fakultě UP v Olomouci. Absolvovala VOŠP a SPgŠ v Kroměříži, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Je zkušenou rádkyní ve skautském oddíle Psohlavci v Uherském Hradišti a organizátorkou táborů pro rovery. V Klíčku vypomáhala od jeho začátků, poslední dva roky je již stálým, dětmi nejoblíbenějším členem týmu. 

 

 

kontakt:
MgA. Jitka Patakiová / tel: 777 210 024 / pataki@uh.cz
www.klicek.uh.cz